8 stycznia , 2009

Podkładka z płyty CD

Zaszufladkowany do: Inne — Joanna @ 9:51

Stara płyta CD, wydaje się, że nikomu już do szczęścia nie potrzebna, leży sobie w stercie innych, podobnych jej rzeczy. Ta płyta, jak i wiele innych skarbów, które “kiedyś” na pewno do czegoś wykorzystam, tworzą całkiem pokaźny zbiór w szufladach starego kredensu. Uwielbiam do niego zaglądać, bo tam jest zawsze mnóstwo różności. A ja kocham pierdółki :-)

Podkładka z płyty CD

Któregoś razu, w celu zrobienia czegoś fajnego wyszperałam płytę z szuflady. Coś można by z niej zrobić:-) Dodać coś, przykleić… No właśnie. Paski trzciny, znalezione niegdyś nad Kanałem Bydgoskim okazały się pomocne. Zawsze mówiłam, że wszystko się przyda ;-) hehe.

Z trzciny wycięłam różne kształty, pomalowałam je  i ozdobiłam płytę. Użyłam do tego kleju winylowego (Ponal), gdyż po wyschnięciu staje się przezroczysty, a więc niewidoczny. Po wyschnięciu polakierowałam i cyk, podkładka gotowa:-)

Kiedyś widziałam inne fajne rzeczy zrobione z płyt CD, ale na razie nie będę zdradzała, bo zamierzam też tak zrobić. Nie omieszkam się pochwalić :-)

Pozdrawiam i uśmiech do Was przesyłam na dobry dzień :-)

Joanna